2020-05-27, trečiadienis, 17:54.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:53, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:42.

Tarptautiniai apdovanojimai rajono mokykloms

2018-05-31, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tarptautiniai apdovanojimai rajono mokykloms

Gamtosauginių mokyklų programa Lietuvoje pradėta įgyvendinti 2004 m. Nuo 2005 m. šioje programoje sėkmingai dalyvauja Kelmės „Aukuro“ ir Kelmės rajono Elvyravos pagrindinės mokyklos. Nuo 2011 m. šioje programoje dalyvauja Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos, o nuo 2016 m. ir Kelmės rajono Liolių pagrindinės mokyklos bendruomenė.

 

Gamtosauginių mokyklų programos tikslas – siekti, kad mokykla būtų gamtosauginio sąmoningumo židiniu vietos bendruomenėje, todėl skatinama mokyklos bendruomenės iniciatyva ir kūrybiškumas. Mokyklos bendruomenė pati įvertina savo poreikius, nustato prioritetus, pati nusprendžia, kokių veiksmų reikia imtis, kad pagerėtų aplinka ir būtų įtvirtinti aplinkosauginiai įgūdžiai.

 

Šiais metais programoje sėkmingai dalyvaujančių mokyklų apdovanojimai vyko Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje. Mokyklų atstovus šventės proga sveikino rajono meras Vaclovas Andrulis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas. Savivaldybės administracijos informacija
 

 

Kelmės savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai