2020-08-12, trečiadienis, 00:58.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:50, leidžiasi 20:54, dienos ilgumas 15:4.

Šiaulių APGV Kelmės PGT pareigūnai renginyje „Kražių festivalis - 2018“

2018-08-22, Inga Palubinskienė Šiaulių APGV Kelmės PGT administratorė
Šiaulių APGV Kelmės PGT pareigūnai renginyje „Kražių festivalis - 2018“

Rugpjūčio 17-19 dienomis Kelmės rajone Kražių miestelyje vyko didžiulė šventė „Kražių festivalis 2018“.  Šventės organizatorių pakviesti, rugpjūčio 18 dieną, šiame renginyje dalyvavo ir Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.  Šventės metu  pareigūnai dalyvius supažindino su gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įranga bei technika, dalyviai patys galėjo išbandyti vandens švirkštų, jų generatoriaus veikimą, kurie naudojami gaisrui gesinti, buvo galimybė apsirengti ugniagesio gelbėtojo apsauginius rūbus, užsidėti ir išbandyti kvėpavimo įrangą. Buvo surengtos  ir pramogos vaikams.

 

 

 Pareigūnai priminė galimas gaisro kilimo priežastis namuose, pasakojo kaip reikėtų jų išvengti. Kalbėjo apie autonominius dūmų detektorius, jų reikalingumą ir jo reikšmę gyvybei išsaugoti kilus gaisrui namuose, kalbėta apie pirmines gaisro gesinimo priemones – gesintuvus.

 

 Buvo dalijami lankstinukai su įvairia informacija priešgaisrinės saugos tema. Kalbėta apie gaisrų statistiką ir prevenciją. Populiarinta ir ugniagesio gelbėtojo profesija: pareigūnai besidominčius informavo apie ugniagesio gelbėtojo studijų programą. Asmenys, neturintys galimybės tapti profesionaliais ugniagesiais gelbėtojais, buvo skatinami tapti ugniagesiais savanoriais. Žmonės domėjosi, noriai bendravo, pateikė daug klausimų pareigūnams.  

 

Šiaulių APGV Kelmės PGT informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai