2020-07-03, penktadienis, 20:33.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Per Adventą - Kalėdų link

2019-12-13, Dalia Galbuogienė, Tytuvėnų biblioteka
Per Adventą - Kalėdų link

Gražiausių metų švenčių laukimas Tytuvėnų bibliotekoje prasidėjo kūrybine savaite. Nuo pat gruodžio pradžios vaikai po pamokų sugužėję į vaikams skirtą erdvę kūrė įvairius darbelius ir puošė patalpas. Jaunieji bibliotekos lankytojai padėjo sukurti gyvybės medį, žiemiškus karpinių paveikslėlius, kalėdinių raganaičių burtų namelį...

 

Gruodžio 4 d. bibliotekoje apsilankė tautodailininkai Aleksandras ir Albina Filipavičiai bei Birutė Banienė. Dar lapkričio pabaigoje bibliotekoje organizavę molio edukaciją „Pasigaminkime išminties simbolį – pelėdą“ šįkart atvežė išbaigtus vaikų darbelius ir nuotaikingą keramikos parodėlę apie gyvūnus.

 

Gruodžio 10 d. į rytmetį „Jau skamba šventiniai varpeliai“ sugužėjo Raseinių Betygalos Maironio gimnazijos (mokytoja Jūratė Širkuvienė) ir Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus (mokytojos Jūratė Malčiuvienė, Sigita Paldavičienė) pradinukai. Bibliotekoje apžiūrėję parodėles bei išklausę Raganaitės (bibliotekininkė Dalia Galbuogienė) pasakojimo apie Adventą, visi suskubo į miesto aikštę. Smagu buvo pasėdėti stebuklingame gamtos soste ir pasakyti draugui kelis komplimentus bei nusifotografuoti prie Kalėdinės eglutės. Kalėdinė vaikų iškyla toliau tęsėsi Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre, kur Raganaitė priminė Kalėdų  papročius ir plačiau papasakojo apie įvairius to laikotarpio burtus. Primindama vaikams, kad ruošiantis šventėms reikia ne tik susitvarkyti namus, bet būti geriems, linkėti visiems gero, tuoj pat paskatino iš burtų maišelio išsitraukti  lapelius su gražiais linkėjimais ir dovanėlių maišelius „iki kūčių nekiš nagučių“. Nuskambėjus svečių iš Betygalos muzikiniam sveikinimui, šventė baigėsi nuotaikinga ekskursija po regioninį lankytojų centrą, kurią pravedė centro darbuotoja Deima Pranckūnienė.

 

Džiugu, kad bendromis bibliotekos ir kitų organizacijų pastangomis suburiami vaikai, populiarinami papročiai bei skatinamas gėris.

 

Dalia Galbuogienė, Tytuvėnų biblioteka

 

      

      

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai