2020-09-28, pirmadienis, 02:29.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:17, leidžiasi 18:59, dienos ilgumas 11:42.

Paminėta Tarptautinė jaunimo solidarumo diena

2018-04-24, paskelbė www.mano Kelme.lt
Paminėta Tarptautinė jaunimo solidarumo diena

Balandžio 24-ąją minint Tarptautinę jaunimo solidarumo dieną, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vilma Ancikevičienė ir Artūras Valčiukas surengė prevencinį renginį Šaukėnų V. Putvio-Putvinskio gimnazijoje, tuo siekdami aktyvinti jaunųjų policijos rėmėjų veiklą, įtraukti jaunimą į prevencines veiklas, integruoti į bendruomenes, kuriant saugią gyvenamąją aplinką, populiarinti pareigūno profesiją.

 

Susitikimo su 14–18 metų gimnazistais metu, bendruomenės pareigūnai kartu su Jaunaisiais policijos rėmėjais kūrybiškai pristatė Jaunųjų policijos rėmėjų veiklą, kartu aiškinosi teisės aktus, reglamentuojančius policijos ir policijos rėmėjų veiklą. Mykolo Romerio universiteto studentė Dainora Gajauskaitė supažindino gimnazistus su stojimo ir studijavimo sąlygomis Lietuvos policijos mokykloje bei Mykolo Romerio universitete.

 

Į susitikimą su gimnazistais bendruomenės pareigūnai pakvietė ir Kelmės jaunimo centro projekto koordinatorę Gerdą Paliulienę, kuri pristatė Kelmės jaunimo centro veiklas, skatino jaunimą domėtis ir prisijungti į jaunimo gretas, nebūti abejingiems ir ragino dalyvauti bendroje veikloje.

 

Telšių AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokelme.lt