2020-07-03, penktadienis, 19:02.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Muzikos, poezijos ir šokių vakaras

2020-02-14, Bronislava Buchienė
Muzikos, poezijos ir šokių vakaras

Trečiojo amžiaus universitetas – puikus susivienijimas brandaus amžiaus žmonėms bendrauti ir šviestis. Kelmėje jis veikia jau keletą metų, o Tytuvėnuose TAU gyvuoja tik antrus metus. Aktyviausi studentai turi daug užsiėmimų: lanko Sveikatos, Filologijos bei Etnokultūros, kraštotyros ir turizmo fakultetų paskaitas bei praktinius užsiėmimus, šokių studiją.

 

Valentino dienos išvakarėse Tytuvėnų regioninio parko Lankytojų centre įvyko Muzikos, poezijos ir šokių vakaras, kurį suorganizavo Tytuvėnų TAU vadovė Irena Šimkūnienė su pagalbon atėjusiais aktyviausiais studentais. Sumanymas puikus – pakviesti į vakarą kūrėjų bei pasinaudoti vietinių studentų pomėgiais ir gebėjimais. Į renginį buvo pakviesti ir Kelmės TAU atstovai.

 

Pirmąją vakaro dalį vedė kelmiškė poetė Dalia Griškevičienė. Vyksmą ji pristatė kaip vyrų ir moterų pokalbį apie meilę. Šiam jausmui, moterų ir vyrų santykiams ir bendrai gyvenimui skirtus posmus pristatė ne tik kūrėjai, bet ir poezijos mėgėjai ir mėgėjos.

 

Vyrų ir moterų pokalbį pradėjo bardai Darius Leveckis ir Rytas Germanavičius. Įvairių autorių eilėraščius skaitė tytuvėniškės Elena Račienė, Regina Levickienė, Violeta Kasperavičienė, Irena Šimkūnienė, Ieva Daujotienė bei Kelmės TAU rektorius Algimantas Armalis. Savo poezijos į vakaro tėkmę įpynė ir Dalia Griškevičienė. Ji žaismingai pristatė poeziją rašančius Viktorą Gulbiną ir Vytautą Šimkūną. Vyrai skaitė posmus, atsakė į klausimus. Visą vakaro poeziją bei prozą puikiai sujungė bardų atliekamos dainos.

 

Antroji dalis – judrioji. Joje „dirigavo“ tytuvėniškių lyderė Irena Šimkūnienė. Drauge su kelmiškiais šoko Rimo Vaišnoro studentės-šokėjos, visi traukė bendras dainas, linksminosi sukdamiesi ratelyje ar porose. Šypsenos, gera nuotaika, įvairūs pokalbiai... Vakaras buvo turiningas. Laikas prabėgo labai greitai. Tikimės kitų bendrų su kelmiškiais renginių.

 

Bronislava Buchienė  

Contact form

Šios dienos vardadieniai