2020-06-01, pirmadienis, 23:06.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

„Mes - šimtmečio vaikai, mes - pasaulis“

2018-06-01, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„Mes - šimtmečio vaikai, mes - pasaulis“

Vykdant prevencinę programą „Būk saugus“, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami bei besirūpindami jaunimo užimtumu, kartu su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba Pagryžuvio kaimo bendruomenėje surengė prevencinį renginį „Mes – šimtmečio vaikai, mes – pasaulis!“

 

Į renginį susirinko gausus būrys vaikučių ne tik iš Pagryžuvio kaimo, bet ir iš  aplinkinių Maironių bei Mockaičių kaimų. Pačius mažiausius atlydėjo tėveliai ir seneliai. Šventę pradėjo Pagryžuvio bendruomenės pirmininkė Aldona Ancikevičienė, pasveikino bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė bei vyresnysis inspektorius Ramūnas Lukošius.

 

Šventėje dalyvavę policijos komisariato pareigūnai vaikams rodė tarnyboje naudojamas specialiąsias priemones, naująjį tarnybinį automobilį, galėjo apžiūrėti stacionarias ryšio priemones, kompiuterinę techniką, o priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pasakojo vaikams apie savo tarnybos darbo ypatumus, demonstravo tarnybines priemones. Renginio metu Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio pradinio ugdymo skyriaus mokytoja Rita Guobienė kartu su Atšvaituku bei Amsiu dar kartą priminė  vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, kur galima ir kur negalima važiuoti dviračiu, ką reiškia kelio ženklai ir t. t.

 

Renginio metu  surengtas piešinių konkursas ant asfalto „Mano vasara saugi“. Artėjant šventės kulminacijai, pareigūnė V. Ancikevičienė dalino atšvaitus bei dovanas ir linkėjo visiems būti saugiems gatvėse ir keliuose, rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu. Vėliau į aikštę buvo įneštas Amsio tortas, į orą pakilo daugybė balionų.  

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Kelmės rajono policijos komisariato informacija

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai