2020-09-27, sekmadienis, 23:35.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:15, leidžiasi 19:02, dienos ilgumas 11:46.

Maironių gyvenvietėje ,,Mercedes" skriejo rekordiniu greičiu

2018-04-23, paskelbė www.mano Kelme.lt
Maironių gyvenvietėje ,,Mercedes" skriejo rekordiniu greičiu

Orams vis labiau šylant pastebima, kad keliuose suintensyvėjo eismas, o keturrates transporto priemones papildo vis daugiau dviračių, motociklų, motorolerių vairuotojų. Siekiant, kad eismo dalyviai vairuotų saugiai, o pavojaus nekeltų neblaivūs ir neatsakingi vairuotojai, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai dar labiau stiprina kontrolę keliuose.

 

Praėjusią savaitę didžiausią dėmesį skyrus važiavimo greičiui kontroliuoti, Telšių apskr. VPK prižiūrimoje teritorijoje (Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės r.) iš viso buvo nustatyti 57 leistino greičio viršijimo atvejai. Savaitės „rekordininku“ tapo itin didelį pavojų sau ir aplinkiniams kėlęs „Mercedes Benz“ vairuotojas (gimęs 1991 m.), Kelmės r., Maironių gyvenviete skriejęs 168 km/h greičiu. 118 km/h greitį viršijusiam piliečiui vienam mėnesiui atimta teisė vairuoti bei paskirta 225 eurų bauda. 3 mėnesiams teisę vairuoti prarado bei 500 eurų baudą „užsidirbo“ ir 133 km/km greičiu (kai leistinas 50 km/h) lėkęs vairuotojams, greitį viršijantis ne pirmą kartą. Kelių policijos pareigūnų akiratin pateko ir pradedantysis vairuotojas, kuris už per greitą pasivažinėjimą (važiavo 115 km/h, kai leistinas greitis 70 km/h) teisės vairuoti neteko pusmečiui, jam taip pat paskirta 85 eurų bauda.

 

Vykdydami greičio kontrolę, Kelių policijos pareigūnai taip pat nustatė 12 kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų (6 asmenys vairuodami rankomis naudojosi mobiliojo ryšio telefonais, vienas nesegėjo saugos diržo, taip pat buvo eksploatuojamas neįregistruotas automobilis, nustatyti bei kt.). Be šių pažeidimų, buvo nustatyti du neblaivūs dviratininkai ir neblaivus vairuotojas (gimęs 1957 m.), kuris Telšių r., netoli Žarėnų gyvenvietės vos nepartrenkė kelių važiavusios dviratininkės. Operatyviai sureagavę į pranešimą ir pradėję tikrinti aplinkinius kelius, policijos pareigūnai Kereliškės k. sustabdė „VW Bora“, kurios vairuotojui nustatė 0,76 promilės girtumą.

 

Telšių apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai ir toliau intensyviai kontroliuos eismo dalyvius, pagalbon pasitelkdami ne tik tarnybinius automobilius, bet ir sezoną pradėjusius policijos motociklus. Vairuotojai raginami važiuoti saugiai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 

Telšių apskrities VPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokelme.lt