2020-07-03, penktadienis, 19:12.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Lioliškių viešnagė Tytuvėnų bibliotekoje

2019-12-13, Bronislava Buchienė
Lioliškių viešnagė Tytuvėnų bibliotekoje

Advento laikas. Zita Deikutė į biblioteką pakvietė svečių iš Liolių socialinės globos namų, o svečius sutiko Sveiko gyvenimo klubas. Triukšmingų švenčių dabar mažiau, tad ir Tytuvėnų bibliotekoje susirinkę žmonės ramiai, draugiškai bendravo ir klausėsi atvykusių svečių muzikavimo.

 

Pirmiausiai prisistatė daugumai jau pažįstama kapela, kuriai groti ir dainuoti padeda užimtumo specialistas Rimas Norkus. Vadovas nuoširdžiai apibūdino kiekvieną dainą. Dainos skirtos Lietuvai, jose dažniausiai apdainuojamas gimtosios šalies grožis. Kai kurias dainas drauge su lioliškiais traukė ir klubo moterys.

 

Po koncerto bibliotekininkė Zita padėkojo už parengtą programą ir įteikė svečiams po suvenyrą. Vėliau, prie arbatos, lioliškiai ir Sveiko gyvenimo klubo moterys vaišinosi, bendravo, dainavo, juokavo...

 

Svečiai iš Liolių ne tik koncertavo, bet išvažiuodami paliko Deimantės Vasiliauskaitės karpinių, Modesto Vasiliausko, Roko Tifenzeno bei Rimvydo Bolskio kompiuterinės grafikos darbų. Tad, greitu laiku bibliotekoje Zita pakabins naujos parodos eksponatus.

 

Bronislava Buchienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai