2020-10-29, ketvirtadienis, 15:25.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:17, leidžiasi 16:45, dienos ilgumas 9:28.

Kelmės rajono mero V. Andrulio baudžiamosios bylos nagrinėjimas numatytas spalio 13 d.

2020-10-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelmės rajono mero V. Andrulio baudžiamosios bylos nagrinėjimas numatytas spalio 13 d.

Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmuose 2020 m. spalio 13 d. numatyta iš esmės pradėti nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 57 m. Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis kaltinamas kyšininkavimu. Per pirmąjį posėdį, rugsėjo 17-ąją, byla nebuvo pradėta nagrinėti iš esmės.

 

Rugsėjo 17-ąją per teismo posėdį prokuroras Andrej Mirnyj teigė, kad baudžiamąją bylą galima nagrinėti sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Tačiau kaltinamojo V. Andrulio gynėjas nurodė, kad tokios galimybės nėra. Gynėjas paprašė teismo į posėdį pakviesti penkis liudytojus ir įpareigoti prokurorą teismui pateikti dokumentą dėl įslaptintų veiksmų sankcionavimo. Teismas tenkino gynėjo prašymą.

 

Kelmės rajono savivaldybės meras V. Andrulis yra kaltnamas galimai pareikalavęs iš kito asmens 10 tūkstančių eurų kyšio už palankumą vykdant minėtos savivaldybės vieno miestelio viešųjų erdvių sutvarkymo projektą. V. Andrulis STT pareigūnų buvo sulaikytas šių metų gegužės 19 dieną, kai iš projektą įgyvendinančios bendrovės direktoriaus priėmė dalį galimai reikalauto kyšio – 5 tūkstančius eurų. V. Andrulis yra nušalintas nuo mero pareigų 6 mėnesiams, nuo gegužės 21 dienos.

 

Baudžiamasis kodeksas už kyšininkavimą numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

 

Šiaulių apylinkės teismo info

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt