2020-07-04, šeštadienis, 17:20.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:4.

Kelmės jaunieji policijos rėmėjai lankėsi pataisų namuose

2018-06-15, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
 Kelmės jaunieji policijos rėmėjai lankėsi pataisų namuose

Šią savaitę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė organizavo mokomąją – pažintinę ekskursiją jauniesiems policijos rėmėjams į Panevėžio pataisos namus. Tai jau ne pirmas kartas, kai šioje įkalinimo įstaigoje savo žinias gilino Kelmės jaunieji policijos rėmėjai.

 

Atvykusiuosius pasitiko Pataisos namų direktorius Edvardas Norvaišas. Jis papasakojo apie nuteistųjų laikymo sąlygas, užimtumą, supažindino su nuteistųjų mokymo programomis. Po pokalbio su direktoriumi, lydimi pareigūnų, jaunieji policijos rėmėjai apžiūrėjo nuteistųjų gyvenamąsias ir mokymosi patalpas, valgyklą, koplytėlę, biblioteką, gamybos cechus, kuriuose dirba nuteistos moterys. Apžiūrėję pataisos namų patalpas, policijos rėmėjai turėjo galimybę susitikti su kūdikius auginančiomis motinomis.

 

„Ši mokomoji-pažintinė ekskursija jaunimui buvo suorganizuota siekiant, kad vaikai patys savo akimis pamatytų kaip gyvena nuteistosios, kokia yra įkalinimo įstaigų darbo specifika, nes tai padeda geriau suvokti, kokia realybė laukia, jei bus padarytas nusikaltimas“, – teigia bendruomenės pareigūnė.

 

Telšių AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai